Darmowa dostawa z AliExpress z InPost

Często robisz zakupy na AliExpress? Jeśli tak, to z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że możesz zamawiać paczki z Chin bezpośrednio do Paczkomatów!

AliExpress to miejsce, w którym coraz częściej robisz zakupy online? Cenisz sobie konkurencyjne ceny i bogactwo produktów oferowanych na tym portalu? Świetnie, bo od teraz swoje wymarzone rzeczy możesz zamówić bezpośrednio do Paczkomatu. Szybko i wygodnie. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Dlaczego AliExpress?

AliExpress to globalna platforma zakupowa, która aktualnie cieszy się niebywałą popularnością. Nic w tym dziwnego, skoro na AliExpress można kupować produkty bezpośrednio od producentów i dystrybutorów. Co to oznacza? Naprawdę konkurencyjne ceny. Jakby tego było mało, to na AliExpress często można upolować prawdziwe okazje i skorzystać z licznych zniżek.

Co więcej, AliExpress jest także chwalone za olbrzymi asortyment i sprzyjające kupującemu zasady reklamacji. Zakupy na AliExpress to raj dla tych, którzy lubią poświęcić nieco czasu na poszukiwanie wymarzonych produktów, a do tego najzwyczajniej w świecie nie chcą przepłacać!

Polacy pokochali AliExpress

Według danych zebranych przez Gemius z oferty AliExpress skorzystał już co ósmy polski internauta. A popularność AliExpress wciąż rośnie! Aktualnie jest w czołówce jednych z najczęściej wybieranych platform zakupowych na całym świecie. Zastawiasz się, czy możesz zamawiać z AliExpress nie tylko poprzez tanie przesyłki kurierskie, ale i do wygodnego punktu odbioru? Możesz! Od teraz nie musisz czekać, aż kurier zapuka do Twoich drzwi!

Sieć Paczkomatów rozwija się z miesiąca na miesiąc, dzięki czemu bez problemu znajdziesz maszynę, która jest ulokowana bardzo blisko Twojego miejsca zamieszkania. Aktualnie Paczkomatów jest już 5000.

Czy to nie jest wygodne? Informację o paczce otrzymasz od razu, gdy ta pojawi się w Paczkomacie. Od tego momentu masz 48 godzin na jej odebranie. Boisz się, że zapomnisz? Na to także jest rada. Wypróbuj aplikację mobilną, w której możesz ustawić specjalne przypomnienie. Aplikacja da Ci znać, kiedy będziesz blisko Paczkomatu i przypomni Ci o przesyłce.

Skorzystaj z Paczkomatów

Tradycyjna przesyłka kurierska? A może coś nowego? Wyobraź sobie alternatywę, która zaoszczędzi Twój czas, jak i pieniądze. Oferują błyskawiczną dostawę, dostępność 24/7, niskie koszty usługi, a także wygodę. Swoją paczkę możesz śledzić na każdym etapie jej drogi. Bez problemu w kilka minut nadasz także paczkę w Paczkomacie. Wysyłka paczki jest naprawdę łatwa! Do wyboru masz także opcję: zamów kuriera.

Z Chin do Paczkomatu!

Od teraz inPost współpracuje z AliExpress. Dzięki temu możesz zamawiać z AliExpress do Paczkomatów. Jak to zrobić? Wybierz dostawę do Polski, zaznacz polską wersję językowe oraz uzupełnij dane adresowe. Opcja Paczkomatów dostępna jest przy zakupach o wartości powyżej 5$ w ramach AliExpress Standard Shipping. Konkretny Paczkomat możesz być z poziomu koszyka. Gotowe! Twoja zamówienie z Chin powędruje prosto do Paczkomatu! To naprawdę proste!

Wybierz wygodne rozwiązanie i zamawiaj do Paczkomatu! Swoją paczkę odbierzesz wtedy, kiedy akurat będziesz mieć czas. To błyskawiczne rozwiązanie na miarę XXI wieku. Zadbaj o to, by Twoje zakupy przez internet były jeszcze szybsze i bardziej komfortowe.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj