Od nowego, 2020 roku proponujemy państwu nowe i nieco zmienione programy.

W poniedziałek od godz 9 "Sprawa w toku", magazyn interwencyjny. O tej samej porze od wtorku do piątku muzyczna audycja "Teraz gramy". Z kolei w niedzielę także o godz 9 spotkanie z politykami "Pro publico bono", które wcześniej proponowaliśmy w poniedziałkowe przedpołudnie.

Po wiadomościach o godz 12 przez 5 dni w tygodniu pojawią się bloki informacyjno - poradnikowe. Obok znanych pozycji jak "Porozmawiajmy o zdrowiu" czy "Przygoda z RODO" proponujemy magazyn o nowych technologiach "Cyfrowo znaczy postępowo" (czwartek) oraz "Sportowe zapowiedzi weekendu" (piątek). Po przerwie wracają rozmowy poświęcone językowi "Po polsku czy po polskiemu" (środa).

O godz 14 ponownie większa dawka muzyki w audycjach autorskich naszych dziennikarzy pod wspólnym hasłem "Muzyczny puls popołudnia"

W wieczornym paśmie zmieniają się pory nadawania niektórych audycji. M.in. w poniedziałki już po godz. 18 rozmawiać będziemy o "Historii dużej i małej" oraz "Wojnach, kampaniach, militariach". Magazyn "Skrynia" po godz 22. We wtorki o godz. 18 "Radiowe Centrum Nauki', które do tej pory emitowaliśmy w czwartek w nocy. Również na wtorek przeniesiona została muzyczna audycja "Blues Attack". Czwartkowy wieczór przygotowujemy dla młodszej części słuchaczy. - także muzycznie. Tego dnia proponujemy kolejne notowania "Listy przebojów Radia Rzeszów" i audycję "Dookoła Hip Hopu". Muzyce podporządkowujemy także początek weekendu. - czyli piątkowy wieczór. W związku z tym na audycję "Okolice kultury" zapraszamy w niedzielę o godz 17:05.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj