NA ŻYWO

Ostatnie Radio Biwak w tym roku fot. mm

Ostatnie Radio Biwak w tym roku

Galeria

W ostatniej w tym roku wakacyjnej audycji podsumujemy minione dwa miesiące 30. edycji Radia Biwak, naszymi gośćmi będą m.in. naczelny biwakolog RP Zbyszek Dranka, a także autorka sobotniego wakatu spikerskiego Gracya Staromodziec. Porozmawiamy też z laureatami naszego konkursu finałowego i rozstrzygniemy ostatnie w tym roku Zagadkowe Wspomnienie Janusza Wołcza.

Justyna Piekło

Justyna Piekło

Z Radiem Rzeszów związana od 2014 roku. W dzieciństwie nie założyła zeszytu Pele-Mele/Złotych Myśli, dlatego teraz nadrabia straty zadając pytania na antenie Radia Rzeszów. Najlepiej czuje się w tematach społecznych i kulturalnych.

Mniej formalnie, ale na poważnie - miłośniczka czekolady, wielbicielka kotów. Zawsze wzrusza się oglądając smutne filmy. Jej ulubione słowa to: szypułka, żółć i ewenement. Zafascynowana sztuką wszelaką, którą podziwia, promuje i o niej dyskutuje. Są sztuki piękne, są też sztuki walki i kick boxing... Poliglotką nie jest, ale motto życiowe ma po angielsku: "It's only crazy until you do it".

Roman Adamski

Roman Adamski

Z Polskim Radiem Rzeszów jestem związany od dobrych ponad 20 lat, z Radiem Biwak kilkanaście sezonów z przerwami wypełnionymi oczekiwaniem na kolejne wakacje. Do tej pory dwukrotnie stałem za słonecznymi sterami letniej audycji. Bywały flauty, bywały sztormy... I jedne i drugie cenić warto. A to - nie tylko w dziennikarskim życiu lubię: w człowieku, w wydarzeniach, w miejscach. W tym roku polecam Wam zaprawioną w bojach kolorową, a nawet międzynarodową ekipę, której ta wrażliwość na pewno obca nie jest. I na pewno w Biwaku będzie nam wszystkim po drodze z każdym z Was. A Wam - z każdym z nas...