NA ŻYWO

Radio Biwak z festiwalu Wschód Kultury - Europejski Stadion Kultury fot. mm

Radio Biwak z festiwalu Wschód Kultury - Europejski Stadion Kultury

Galeria

W sobotę Radio Biwak gościło na festiwalu Wschód Kultury - Europejski Stadion Kultury. To największy na Podkarpaciu i jeden z najciekawszych muzycznych festiwali w Polsce, który od początku swojego istnienia, czyli od 2011 roku zapewnia uczestnikom solidną, intensywną dawkę doznań artystycznych. Europejski Stadion Kultury łączy elementy różnych gatunków muzycznych, teatru, fotografii, filmu i sztuk wizualnych. Przedstawiliśmy je w naszej audycji. Naszymi gośćmi byli: Marzena Strąk - zastępca dyrektora Narodowego Centrum Kultury, Joanna Bancerowska - rzeczniczka prasowa NCK, Jakub Czaja z Muzeum Dobranocek, Bartłomiej "Eskaubei" Skubisz, Marcin Dziedzic - dyrektor Estrady Rzeszowskiej, Joanna Dul-Cichy z Działu Organizacji oraz Artur Kawa z Rzeszowskiego Inkubatora Kultury.

Szymon Taranda

Szymon Taranda

Z Polskim Radiem Rzeszów jestem związany od 2005 roku. Z bardzo długą przerwą. Ale miłości do radia nie dałem w sobie zabić. Więc wróciłem. W 2016 roku. I odtąd już nie tylko dla siebie, ale i dla Słuchaczy kocham, czytam, podróżuję, gotuję, pragnę, tęsknię, mówię, opowiadam, pytam, nie dowierzam, wierzę, dziwię się, zaskakuję, dojrzewam, niszczę, naprawiam, dowcipkuję, płaczę, uśmiecham się, kwitnę, przytulam, miłuję, pracuję, inspiruję, tworzę, skaczę, gniotę, głaskam, tulę, karmię, myślę, istnieję. Żyję!

Anna Kutrzeba

Anna Kutrzeba

Miłośniczka gór, zwłaszcza tych poza utartymi szlakami. Pasjonatka fotografii, przede wszystkim ptasiej. Udowadnia, że pogoda na rower jest cały rok.
W Radiu Rzeszów pracuje od 8 lat, od początku w Redakcji Nowych Mediów.