NA ŻYWO

Biwak w Sędziszowie Małopolskim przed koncertem finałowym

Galeria

W ostatni piątek wakacji naszym gościem była gwiazda światowej muzyki Helena Vondrackova. Spotkaliśmy się z nią w Sędziszowie Małopolskim. To właśnie w tym miejscu odbył się koncertowy Finał Radia Biwak i konkursu Dino Top. Na scenie zobaczyliśmy naszego gościa oraz Golec uOrkiestrę. Wręczyliśmy też nagrody za najlepsze wykonania piosenek zespołu Dżem.

Naszymi gośćmi byli też uczestnicy warsztatów pieczenia chleba - w Sędziszowie Małopolskim odbyło się także Święto Chleba. Rozmawialiśmy również z harcerzami, którzy pomagali przy organizacji tego wielowątkowego wydarzenia.

Szymon Taranda

Szymon Taranda

Z Polskim Radiem Rzeszów jestem związany od 2005 roku. Z bardzo długą przerwą. Ale miłości do radia nie dałem w sobie zabić. Więc wróciłem. W 2016 roku. I odtąd już nie tylko dla siebie, ale i dla Słuchaczy kocham, czytam, podróżuję, gotuję, pragnę, tęsknię, mówię, opowiadam, pytam, nie dowierzam, wierzę, dziwię się, zaskakuję, dojrzewam, niszczę, naprawiam, dowcipkuję, płaczę, uśmiecham się, kwitnę, przytulam, miłuję, pracuję, inspiruję, tworzę, skaczę, gniotę, głaskam, tulę, karmię, myślę, istnieję. Żyję!

Elżbieta Lewicka

Elżbieta Lewicka

Latem śpi w hamaku, zimą przy kominku. Zdecydowana przeciwniczka odhumanizowanej cywilizacji XXI wieku. Żyjąca w zgodzie z naturą indywidualistka wymykająca się jakimkolwiek regułom. Wielbicielka kultury i sztuki - zwłaszcza muzyki. "Rzodkiewkowy i Pomidorowy Potwór" kochający spersonalizowaną kuchnię i życie w stylu swing. Wegetarianka - ogrodniczka.