NA ŻYWO

Finał Radia Biwak w Krośnie! Fot. Marcin Kalita

Finał Radia Biwak w Krośnie!

Galeria

Czy u państwa też - sierpień kończy się aż tak nagle? To oznacza, że dobiega końca tegoroczne Radio Biwak.

Na finał zapraszamy do galicyjskiego miasta szkła, lamp naftowych i wyjątkowej starówki położonej na wzgórzu. Przypominamy też o finale konkursu z nagrodą w postaci wycieczki zagranicznej dla dwóch osób - szczegóły można znaleźć tutaj: Regulamin Konkursu "Finał Biwaka", ale już podpowiemy, że trzeba wykazać się wiedzą o tegorocznej edycji Radia Biwak.

Z okazji zakończenia wakacji w Krośnie będziemy przez cały dzień. Na wielki finał zagrają w Krośnie DOC, Dikanda i RedBox. Warto posłuchać, by wygrać wycieczkę.

Renata Machnik

Renata Machnik

Od 1995 roku korespondentka Polskiego Radia Rzeszów. Jej żywiołem jest teren: od wysokich Bieszczadów po krańce jasielskiej ziemi. Zawsze ciekawa tego co powiedzą jej rozmówcy. Jadąc do nich, często wybiera drogę na skróty. Dzięki temu poznała wioski, o których nie miała pojęcia, krajobrazy zapierające dech w piersiach. Tak właśnie przez lata odkrywała Beskid Niski i jak mówi, wcale nie wie o nim wszystkiego. Cieszy się z kolejnej edycji Radia Biwak. Jest pewna, że na "swoim" terenie znowu odkryje coś ciekawego.

Roman Adamski

Roman Adamski

Z Polskim Radiem Rzeszów jestem związany od dobrych ponad 20 lat, z Radiem Biwak kilkanaście sezonów z przerwami wypełnionymi oczekiwaniem na kolejne wakacje. Do tej pory dwukrotnie stałem za słonecznymi sterami letniej audycji. Bywały flauty, bywały sztormy... I jedne i drugie cenić warto. A to - nie tylko w dziennikarskim życiu lubię: w człowieku, w wydarzeniach, w miejscach. W tym roku polecam Wam zaprawioną w bojach kolorową, a nawet międzynarodową ekipę, której ta wrażliwość na pewno obca nie jest. I na pewno w Biwaku będzie nam wszystkim po drodze z każdym z Was. A Wam - z każdym z nas...