NA ŻYWO

Radio Biwak z bieszczadzką sztuką i... żubrami fot. mm

Radio Biwak z bieszczadzką sztuką i... żubrami

Galeria

W sobotę Radio Biwak będzie w dwóch miejscach, część ekipy zostaje w Dołżycy, gdzie trwają jubileuszowe bo 10. Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką Rozsypaniec. Ale będziemy też w Lutowiskach, gdzie z kolei po raz 13 odbędzie się Dzień Żubra. Rozstrzygniemy również nasz konkurs na wakacyjną historię, a wieczorem zapraszamy na transmisję rozsypańcowego koncertu. 

Bernadeta Szczypta

Bernadeta Szczypta

Dziennikarką chciałam być od zawsze, w dodatku, od początku studiów w Krakowie planowałam, że będę pracować w Radiu Rzeszów (logiczne, jestem przecież jarosławianką ;)). Do Radia Rzeszów przyszłam na praktyki studenckie i... zostałam. Kocham Radio za możliwość spotkań z inspirującymi ludźmi, którzy opowiadając o sobie, dopuszczają nas dziennikarzy i słuchaczy do swojego intymnego świata. Praktykuję jogę, czytam kryminały, gotuję i zgłębiam język francuski.

Andrzej Sroka

Andrzej Sroka

Jestem w miarę świadomym konsumentem muzyki różnej. Posiadam kilka płyt, które we wtorki gram w Dźwiękosferze. W muzyce nie lubię szufladek i podziałów, bo muzyka jest albo dobra albo zła. Kropka.

Dużą radość czerpię z podróżowania i nie ma znaczenia czy cel jest oddalony o 10 czy o 10 tysięcy kilometrów. Lubię być "w drodze". Fan latania. Często dzień zaczynam od wyszukiwania połączeń lotniczych i planowania kolejnej podróży. Świat zwiedzam z plecakiem i aparatem fotograficznym. Najchętniej z Rodziną.