NA ŻYWO

Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką w Radiu Biwak fot. mm

Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką w Radiu Biwak

Galeria

W piątek studio plenerowe rozstawiliśmy w Dołżycy koło Cisnej w Bieszczadach. Po raz 10. odbywają się tutaj Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką Rozsypaniec. Jest więc muzyka z krainy łagodności, kiermasz rękodzieła, zaczytana strefa, rozmowy z poetami i pisarzami oraz wspomnienia. I to wszystko także w naszej audycji.

Bernadeta Szczypta

Bernadeta Szczypta

Dziennikarką chciałam być od zawsze, w dodatku, od początku studiów w Krakowie planowałam, że będę pracować w Radiu Rzeszów (logiczne, jestem przecież jarosławianką ;)). Do Radia Rzeszów przyszłam na praktyki studenckie i... zostałam. Kocham Radio za możliwość spotkań z inspirującymi ludźmi, którzy opowiadając o sobie, dopuszczają nas dziennikarzy i słuchaczy do swojego intymnego świata. Praktykuję jogę, czytam kryminały, gotuję i zgłębiam język francuski.

Andrzej Sroka

Andrzej Sroka

Jestem w miarę świadomym konsumentem muzyki różnej. Posiadam kilka płyt, które we wtorki gram w Dźwiękosferze. W muzyce nie lubię szufladek i podziałów, bo muzyka jest albo dobra albo zła. Kropka.

Dużą radość czerpię z podróżowania i nie ma znaczenia czy cel jest oddalony o 10 czy o 10 tysięcy kilometrów. Lubię być "w drodze". Fan latania. Często dzień zaczynam od wyszukiwania połączeń lotniczych i planowania kolejnej podróży. Świat zwiedzam z plecakiem i aparatem fotograficznym. Najchętniej z Rodziną.