NA ŻYWO

Biwak znad Jeziora Tarnobrzeskiego fot. mm

Biwak znad Jeziora Tarnobrzeskiego

Galeria

W sobotę w audycji Radio Biwak wybierzemy się nad Jezioro Tarnobrzeskie. Odbędą się tam regaty w klasie Optymist dla młodych żeglarzy. My na łódkach nie popływamy, ale być może spróbujemy swoich sił na kajakach. A z głębin jeziora wypłyną nurkowie, którzy opowiedzą, co zobaczyli pod wodą.

Widzimy się na Marinie nad Jeziorem Tarnobrzeskim od 9:00.

Justyna Piekło

Justyna Piekło

Z Radiem Rzeszów związana od 2014 roku. W dzieciństwie nie założyła zeszytu Pele-Mele/Złotych Myśli, dlatego teraz nadrabia straty zadając pytania na antenie Radia Rzeszów. Najlepiej czuje się w tematach społecznych i kulturalnych.

Mniej formalnie, ale na poważnie - miłośniczka czekolady, wielbicielka kotów. Zawsze wzrusza się oglądając smutne filmy. Jej ulubione słowa to: szypułka, żółć i ewenement. Zafascynowana sztuką wszelaką, którą podziwia, promuje i o niej dyskutuje. Są sztuki piękne, są też sztuki walki i kick boxing... Poliglotką nie jest, ale motto życiowe ma po angielsku: "It's only crazy until you do it".

Maciej Gnatowski

Maciej Gnatowski

Dziennikarz muzyczny, z Radiem związany od 1990 roku. Oprócz muzyki interesuje się najnowszymi osiągnięciami techniki i wszystkim co jeździ na czterech kółkach (z wyjątkiem sprzętu budowlanego i wózków dziecięcych). W pracy lubi nowe wyzwania, kontakt ze słuchaczami oraz artystami, z którymi przeprowadza wywiady. Na wypoczynek najchętniej udaje się w cieplejsze klimaty, a ulubionym krajem do którego wyjeżdża na wakacje są Włochy.