NA ŻYWO

Dzień Marynarza nad "rzeszowskim morzem" fot. jj

Dzień Marynarza nad "rzeszowskim morzem"

Galeria

25 czerwca obchodzony jest w Polsce Dzień Marynarza. Ekipa Radia Biwak udała się nad "rzeszowskie morze"- do Ośrodka Sportów Wodnych Marina znajdującego się nad Zalewem Rzeszowskim. Gośćmi audycji byli m.in. instruktorzy żeglarstwa, szantymeni Krzysztof i Paweł Delikatowie, żeglarz Łukasz Grodecki i prezes Rzeszowskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego Wanda Jędrusiak.

Maciej Gnatowski

Maciej Gnatowski

Dziennikarz muzyczny, z Radiem związany od 1990 roku. Oprócz muzyki interesuje się najnowszymi osiągnięciami techniki i wszystkim co jeździ na czterech kółkach (z wyjątkiem sprzętu budowlanego i wózków dziecięcych). W pracy lubi nowe wyzwania, kontakt ze słuchaczami oraz artystami, z którymi przeprowadza wywiady. Na wypoczynek najchętniej udaje się w cieplejsze klimaty, a ulubionym krajem do którego wyjeżdża na wakacje są Włochy.

Elżbieta Lewicka

Elżbieta Lewicka

Latem śpi w hamaku, zimą przy kominku. Zdecydowana przeciwniczka odhumanizowanej cywilizacji XXI wieku. Żyjąca w zgodzie z naturą indywidualistka wymykająca się jakimkolwiek regułom. Wielbicielka kultury i sztuki - zwłaszcza muzyki. "Rzodkiewkowy i Pomidorowy Potwór" kochający spersonalizowaną kuchnię i życie w stylu swing. Wegetarianka - ogrodniczka.