NA ŻYWO

Biwakowy Wschód Kultury fot. materiały prasowe organizatora

Biwakowy Wschód Kultury

Galeria

Trwający w Rzeszowie Wschód Kultury – Europejski Stadion Kultury, to temat Radia Biwak. W audycji pojawili goście koncertu Funk Electro East – dwie gwiazdy ukraińskiej muzyki – Alina Pash i Cape Code. Ponadto rozmawialiśmy z koordynatorami poszczególnych projektów: Spektakl „Calineczka”, Art Celebration 2019 - East West Migrations i Instalacja ruchowa - "Uwaga". Opowiadaliśmy również o Koncercie Głównym Wschodu Kultury – Europejskiego Stadionu Kultury, a studio odwiedził Maciej Rałowski, który od wielu lat fotografuje to wydarzenie.

Iwona Piętak

Iwona Piętak

Nieustannie zachwycam się światem, każdą wiosną i każdym wschodem słońca (co uwieczniam na zdjęciach). Inspirują mnie spotkania z ciekawymi i szlachetnymi ludźmi, bo każą wierzyć, że zło i egoizm da się dobrem zwyciężyć. Mam najcięższą torebkę w redakcji - zgodnie mieszczą się w niej mikrofon radiowy (stały bywalec), kosmetyczka, śrubokręt (zawsze można nim coś "odkręcić") i płyta CD z piosenkami lwowskimi. Nie odliczam dni do weekendu, bo każdy dzień tygodnia jest dla mnie ważny. I każdy jest prawdziwą przygodą!

Andrzej Sroka

Andrzej Sroka

Jestem w miarę świadomym konsumentem muzyki różnej. Posiadam kilka płyt, które we wtorki gram w Dźwiękosferze. W muzyce nie lubię szufladek i podziałów, bo muzyka jest albo dobra albo zła. Kropka.

Dużą radość czerpię z podróżowania i nie ma znaczenia czy cel jest oddalony o 10 czy o 10 tysięcy kilometrów. Lubię być "w drodze". Fan latania. Często dzień zaczynam od wyszukiwania połączeń lotniczych i planowania kolejnej podróży. Świat zwiedzam z plecakiem i aparatem fotograficznym. Najchętniej z Rodziną.