NA ŻYWO

Biwakowe podsumowania - laureat wrócił z wycieczki

Biwakowe podsumowania - laureat wrócił z wycieczki - rozmawiają Bernadeta Szczypta i Maciej Gnatowski
Galeria

Bardzo się cieszymy, że odwiedził nas laureat lipcowego konkursu Radia Biwak Pan Tomasz Bełch, który niedawno wraz z rodziną wrócił z wycieczki Bałkańskie Klimaty. Na trasie wycieczki, którą Pan Tomasz wygrał, znalazły się Macedonia i Serbia. Nasz słuchacz opowiedział o tym, co go spotkało i zaprezentował pamiątki oraz fotografie przywiezione z podróży. A przed wyjazdem jego synowie stali się najprawdziwszymi Kazikami Łazikami.

Bernadeta Szczypta

Bernadeta Szczypta

Dziennikarką chciałam być od zawsze, w dodatku, od początku studiów w Krakowie planowałam, że będę pracować w Radiu Rzeszów (logiczne, jestem przecież jarosławianką ;)). Do Radia Rzeszów przyszłam na praktyki studenckie i... zostałam. Kocham Radio za możliwość spotkań z inspirującymi ludźmi, którzy opowiadając o sobie, dopuszczają nas dziennikarzy i słuchaczy do swojego intymnego świata. Praktykuję jogę, czytam kryminały, gotuję i zgłębiam język francuski.

Maciej Gnatowski

Maciej Gnatowski

Dziennikarz muzyczny, z Radiem związany od 1990 roku. Oprócz muzyki interesuje się najnowszymi osiągnięciami techniki i wszystkim co jeździ na czterech kółkach (z wyjątkiem sprzętu budowlanego i wózków dziecięcych). W pracy lubi nowe wyzwania, kontakt ze słuchaczami oraz artystami, z którymi przeprowadza wywiady. Na wypoczynek najchętniej udaje się w cieplejsze klimaty, a ulubionym krajem do którego wyjeżdża na wakacje są Włochy.