sobota, 01 sierpnia 2020
W II lidze żużlowej na inaugurację rozgrywek w Krośnie miejscowe Wilki rozgromiły Kolejarza Rawicz 64:26 Rywale nie mieli atutów poza Jaimonem Linseyem, który zdobył niemal połowę punktów dla swego zespołu. Za to wśród Wilków punktowali wszyscy Marcin Jędrzejewski zdobył 5 punków,  Damian Dróżdż - 12, Eduard Krcmar - 11, Andriej Karpow - 10, Wadim Tarasienko - 13, Bartłomiej Kowalski...
01 Sie, 2020
W sobotę zainaugurowano rozgrywki IV grupy III ligi . W derbowym spotkaniu Siarka Tarnobrzeg przegrała 0:1 z Wisłoką Dębica . Bramkę strzelił  Dawid Sojda w 19 minucie.  Cenne zwycięstwo na starcie rozgrywek odniósł  Sokół Sieniawa pokonując KSZO Ostrowiec  Świętokrzyski 3:1 po bramkach Amerykanina Kinga oraz Kacpra Drelicha i Łukasza Mazurka....