wtorek, 27 października 2020
Zawodniczki Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i zawodnicy Politechniki Rzeszowskiej wygrali zakończone dziś w stolicy Podkarpacia Akademickie Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. W finale turnieju mężczyzn rzeszowianie pokonali 3:1 ubiegłorocznych zwycięzców z Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu. W decydującym meczu turnieju pań krakowski AWF zwyciężył 3:1 Uniwersytet Warszawski....
27 Paź, 2020
Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów w 10-osobowym składzie odbyły w hali Podpromie pierwszy po kwarantannie zamknięty trening. W ostatnich dniach zespół nie prowadził wspólnych zajęć z uwagi na cztery przypadki zakażenia COVID-19. W poniedziałek 2 listopada o 20.30 w Bielsku-Białej rzeszowianki zagrają ligowy mecz z BKS Stalą. Z kolei siatkarze Asseco...