Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 15 lipca 2019
Świetny występ zanotowała licząca 40 osób reprezentacja województwa podkarpackiego podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Poznaniu. Nasi juniorzy młodsi zdobyli 10 medali w tym 4 złote. Zdecydowanie najlepiej spisał się biegacz Oliwer Wdowik z Resovii, który zdobył aż 3 krążki, dwukrotnie stając na najwyższym stopniu podium po zwycięstwach na dystansach 100...
15 Lip, 2019
W Ostrawie trwają mistrzostwa Europy kadetów i juniorów w tenisie stołowym. Zawodniczka Kolpinga FRAC Jarosław Anna Brzyska awansowała do 1/8 finału kadetek. Pokonała reprezentantkę Wielkiej Brytanii Ruby Chan 4 : 0. Ponadto Brzyska w parze z Anną Kubiak awansowały do 1/8 finału debla. Inny z jarosławskich kadetów Kolpinga - Dawid...