Artykuły filtrowane wg daty: niedziela, 14 lipca 2019
Kacper Lesiak, zawodnik Stali Rzeszów, zajął ósme miejsce w skokach z trampoliny 1-metrowej podczas mistrzostw świata w pływaniu, które odbywają się w południowokoreańskim Gwangju. Złoto zdobył Chińczyk Zongyuan, a podium uzupełnili Meksykanin Marrufo oraz rodak zwycięzcy Jianfeng. Drugi reprezentant Polski - Andrzej Rzeszutek – także ze Stali Rzeszów odpadł w...
14 Lip, 2019
Drużyny ze Słowacji i Hiszpanii zagrały z pierwszoligową Stalą Mielec podczas sobotniego turnieju z okazji 80-lecia klubu. Każdy zespół rozegrał dwa spotkania po 45 minut. Najpierw FK Poprad – zespół drugiej ligi słowackiej - pokonał 1:0 reprezentację hiszpańskiego Związku Zawodowego Piłkarzy Profesjonalnych czyli zawodników, którym wygasły kontrakty w hiszpańskich klubach...