Artykuły filtrowane wg daty: sobota, 13 lipca 2019
Kolejny sparingowy pojedynek rozegrali dziś drugoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola. Na kameralnym boisku w Rozwadowie pokonali KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:1. Bramki dla zwycięzców zdobyli Michał Fidziukiewicz w 38 i Michał Płonka w 58 minucie zaś dla trzecioligowca z województwa świętokrzyskiego honorowe trafienie zaliczył Fabian Burzyński. Na Stalowców czekają teraz bardzo atrakcyjni...
13 Lip, 2019
Pięć medali wywalczyli lekkoatleci CWKS Resovii podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Poznaniu, która ma rangę Mistrzostw Polski Kadetów czyli zawodników do lat 18. Dwa złote krążki - w biegach na 100 i 200 metrów wywalczył Oliwer Wdowik. Trzeci na 100 metrów w tej konkurencji był jego kolega klubowy Tomasz Życzyński....