Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 10 grudnia 2018
W Leżajsku odbył się finałowy turniej Młodzieżowych Mistrzostw Podkarpacia do lat 10 w futsalu.Wygrali młodzi piłkarze Stali Rzeszów pokonując w finale Orlik Przemyśl. Wcześniej w pierwszym meczu o finał Orlik pokonał po rzutach karnych Kolbuszowiankę a w drugim mierzyły się dwie drużyny Stali. Lepszy okazał się zespół „białych”. Ostatecznie puchar zdobyli...
10 Gru, 2018
Mistrzyni Europy w tenisie stołowym - Li Qian znalazła się na liście prestiżowego turnieju Top 16, który w dniach 2-3 luty przyszłego roku odbędzie się w szwajcarskim Montreux. Obok zawodniczki na co dzień grającej w zespole KTS Enea Siarka Tarnobrzeg  zobaczymy jeszcze dwie inne reprezentantki mistrzyń Polski: Białorusinkę Wiktorię Pawłowicz oraz...