Jeżeli chcecie Państwo poinformować słuchaczy o organizowanym przez Was wydarzeniu czy imprezie, to Radio Rzeszów może Wam w tym pomóc w ramach patronatu medialnego lub partnerstwa medialnego.

  • tytuł Partner medialny określa oferowane usługi w zakresie: informacja i zapowiedź wydarzenia na antenie, stronie internetowej i profilu społecznościowym Facebook
  • tytuł Patronat medialny określa oferowane usługi w zakresie: informacja i zapowiedź wydarzenia na antenie, stronie internetowej i profilu społecznościowym Facebook oraz obsługa dziennikarska w formie ustalonej w trybie roboczym

Materiały o planowanych przedsięwzięciach prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Patronaty imprez muzycznych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na ich podstawie stworzymy zapowiedzi w postaci newsów, które umieścimy w odpowiednich serwisach lokalnych oraz w serwisach tematycznych. Po zatwierdzeniu patronatu lub partnerstwa medialnego otrzymają Państwo specjalny link do pobrania logo Polskiego Radia Rzeszów.

Jeżeli chcecie Państwo w ramach patronatu medialnego poinformować słuchaczy o niekomercyjnym wydarzeniu czy imprezie, poprzez spoty reklamowe ze specjalnym rabatem prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik: produkcja spotu (scenariusz, muzyka, lektor) 200 zł + VAT. Do emisji reklam w ramach patronatu medialnego można uzyskać wysokie rabaty.

Pobierz załącznik:

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj