Prokuratura chce uzupełnienia opinii psychiatrów ws. nożownika ze Stalowej Woli
Fot. Archiwum

Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu otrzymała opinię biegłych lekarzy psychiatrów w sprawie mężczyzny, który w ubiegłym roku zaatakował nożami klientów galerii handlowej w Stalowej Woli.

Jak poinformował rzecznik prokuratury Andrzej Dubiel uznano, że jest ona niepełna i wymaga uzupełnienia. W tym celu na przełomie lutego i marca lekarze psychiatrzy sporządzający opinie na temat Konrada K. zostaną przesłuchani.

Prokuratura na razie nie ujawnia szczegółów opinii. Biegli mają ustalić czy podejrzany jest poczytalny i może odpowiadać przed sądem za popełnioną zbrodnię.

27 października ubiegłego roku w stalowowolskiej galerii handlowej Vivo, 27-letni mężczyzna zranił nożami 9 osób, jedna z nich zmarła wskutek odniesionych obrażeń.

Konradowi K. postawiono zarzuty zabójstwa i usiłowania zabójstwa wielu osób. Podejrzany przyznał się do winy, ale nie wyjaśnił jednoznacznie motywu swojego postępowania.

Grozi mu dożywotnie więzienie. Jeśli mężczyzna zostanie uznany za niepoczytalnego może trafić do zamkniętego zakładu psychiatrycznego.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • 17 Lis, 2018
  Wybrane rady rozpoczynają pracę
  Wybrane rady rozpoczynają pracę
  Dzisiejsze posiedzenie Rady Powiatu Kolbuszowskiego(sobota g.9) inauguruje cykl pierwszych posiedzeń rad tego szczebla w województwie podkarpackim, których składy  są wynikiem...
 • 16 Lis, 2018
  Ministerialne wsparcie tarnobrzeskich obiektów sportowych
  Ministerialne wsparcie tarnobrzeskich obiektów sportowych
  Kwotą 540 tysięcy złotych ministerstwo sportu dofinansuje powstawanie obiektów  sportowych w Tarnobrzegu. Chodzi o modernizację siłowni Miejskiego Ośrodka Sportu i...
 • 16 Lis, 2018
  Prokuratura o sprawie zaginionego 12-latka
  Prokuratura o sprawie zaginionego 12-latka
   Prokuratura w Brzozowie  prowadzi śledztwo w sprawie  okoliczności zaginięcia 12-letniego Daniela z Izdebek. Chłopiec od wtorku do wczoraj błąkał się...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Polskie Radio Rzeszów

Adres:
Zamkowa 3
35-032 Rzeszów
Telefon:
+48 17 852 15 01
Faks:
+48 17 875 05 03

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Antena: + 48 17 222 22 22

Newsroom: +48 17 875 01 50

Studia terenowe

Ostatnie komentarze

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj