Blisko 200 różnych upominków dla seniorów udało się zebrać podczas akcji charytatywnej „Noworoczna Paka Dobroci” z CH Plaza Rzeszów. Dary przekazane przez klientów Centrum przekazane zostaną podopiecznym rzeszowskiego DPS dla osób w Podeszłym Wieku oraz osób Niepełnosprawnych. Akcję zakończył zorganizowany w czwartek 1 lutego koncert kolęd zespołu „RATATAM”.

Noworoczna Paka Dobroci to kontynuacja rozpoczętej w grudniu akcji charytatywnej na rzecz Domu Pomocy Społecznej dla osób w Podeszłym Wieku oraz osób Niepełnosprawnych w Rzeszowie. W ramach akcji Centrum Handlowe wraz z partnerami przeprowadziło zbiórkę darów potrzebnych podopiecznym rzeszowskiego DPS-u. Dzięki hojności klientów CH Plaza Rzeszów udało się zebrać blisko 200 darów, z których przygotowane zostaną upominki dla seniorów z rzeszowskiego DPS. Każdy, kto włączy się w akcję i przyniósł jeden z produktów potrzebnych seniorom lub jakiś prezent od serca otrzymał bilet na wyjątkowy koncert zespołu „RATATAM kolędnicy i muzycy”.

Koncert był finałem akcji, a zarazem podziękowanie dla osób, którym nie jest obojętny los seniorów. Była to kameralna impreza, w której uczestniczyło ponad 70 osób. – To był świetny koncert na koniec wspaniałej akcji charytatywnej. Z jednej strony mogliśmy pomóc starszym, często samotnym osobom, a z drugiej posłuchać wspaniałych kolęd w wykonaniu zespołu „RATATAM”. Zagrali rewelacyjnie i z przytupem, aż chciało się razem z nimi śpiewać. Oczywiście nie zabrakło moich ulubionych doskonale wszystkim znanych utworów zespołu „RATATAM”. Bardzo cieszę się, że mogłam włączyć się w akcję przygotowaną przez CH Plaza Rzeszów i wspomóc tych, których potrzebują naszej pomocy. Oby jak najwięcej takich akcji – mówiła po koncercie zespołu „RATATAM” Pani Paulina.

„Noworoczna Paka Dobroci” była drugą akcją charytatywną pod hasłem „Paka Dobroci”. Jak zapewniają jej organizatorzy, podobne inicjatywy będą organizowane cyklicznie przy okazji eventów dla klientów CH Plaza Rzeszów. Na wsparcie mogą liczyć nie tylko podopieczni rzeszowskiego DPS, ale w przyszłości również inne instytucje, czy osoby, którym potrzebna jest pomoc.

Centrum Handlowe Plaza Rzeszów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Polskie Radio Rzeszów

Adres:
Zamkowa 3
35-032 Rzeszów
Telefon:
+48 17 852 15 01
Faks:
+48 17 875 05 03

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Antena: + 48 17 222 22 22

Newsroom: +48 17 875 01 50

Studia terenowe

Ostatnie komentarze

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj