Wydali kalendarz żeby zebrać pieniądze na wakacje dla dzieci
fot. Wanda Piasek

Dziesięcioro urzędników z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu wzięło udział w sesji fotograficznej aby wydać kalendarz ze swoimi zdjęciami. W ten sposób pracownicy ośrodka postanowili zdobyć pieniądze na zorganizowanie wakacji dla dzieci z rodzin zastępczych ponieważ środków na ten cel nie udało się pozyskać z innych źródeł. Zdjęcia są utrzymane w amerykańskim stylu retro i były wykonywane m.in. na lotnisku w Turbi.

W rolę modelki wcieliła się też pomysłodawczyni całego przedsięwzięcia Monika Buryło, która podkreśla, że kolorowe fotografie z zabawnymi minami urzędników i nieszablonowe ujęcia mają oddawać wesoły charakter kalendarza.

Dyrektor tarnobrzeskiego ośrodka Elżbieta Krukurka dodaje, że w pomoc przy realizacji zdjęć zaangażowali się nieodpłatnie: miejscowa projektantka mody Justyna Gamoń-Wesołowska, Atelier D. Jesus - fryzury i makijaż oraz specjalistka od fotografii Renata Trybuła.

Kalendarze, w nakładzie 250 egzemplarzy, są dostępne w ośrodku przy ul. Kopernika 3. Ceną jest darowizna pieniężna na wakacje dla dzieci z rodzin zastępczych w Tarnobrzegu. Na terenie miasta w takich rodzinach wychowuje się 40 dzieci.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj