Trwają poszukiwania mieszkańca Rzeszowa i mieszkanki Nowej Dęby
Zaginieni: Ewa Błażejczak oraz Roberta Kusior Fot. KWP

Rzeszowscy policjanci poszukują zaginionego Roberta Kusiora, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa oraz mieszkanki Nowej Dęby Ewy Błażejczak.

Mężczyzna po raz ostatni widziany był w sylwestra 31 grudnia około godz. 12.30 w pobliżu Szpitala Specjalistycznego Nr 1 przy ul. Szopena w Rzeszowie. Zaginiona, 42-letnia mieszkanka Nowej Dęby, ostatni raz widziana była w czwartek (28.12), pomiędzy godz. 8 a 9, w rejonie Dworca PKP w Rzeszowie. Zaginieni do chwili obecnej nie powrócili do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązali kontaktu z rodzinami.

Zaginiony Robert Kusior ma około 180 cm, włosy ciemne z łysiną czołową, twarz owalną i widoczne ubytki w uzębieniu. W dniu, w którym zaginął ubrany był w granatową kurtkę, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, oraz niebieskie buty z białą podeszwą. Mężczyzna może potrzebować pomocy medycznej ponieważ leczy się na nadciśnienie tętnicze.

Zaginiona Ewa Błażejczak ma około 156 cm, ciemne włosy, jest średniej budowy ciała, a znakiem szczególnym jest lekko odstające lewe ucho. W chwili zaginięcia miała na sobie w kurtkę - w 3/4 czarną, ciemne spodnie, i jasnobrązowe buty. Na głowie czapka z pomponem.

Osoby posiadające informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionych proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13, osobiście lub telefonicznie pod numer alarmowy Policji – 997.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj