Jutro inauguracja "Szlachetnej Paczki"
Fot. Marcin Kalita

W sobotę w Rzeszowie - podobnie jak we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce - odbędą się marsze wolontariuszy "Szlachetnej Paczki". Ma być to huczne rozpoczęcie kampanii polegającej na wyborze przez darczyńców rodzin, którym pomogą podczas finału akcji 9 i 10 grudnia.

Marsze poprzedzone zostaną otwarciem internetowej bazy zawierającej opisy rodzin czekających na wsparcie. Każdy, kto otworzy bazę na stronie www.szlachetnapaczka.pl, będzie mógł przeczytać historie rodzin, poznać ich najpilniejsze potrzeby i wybrać tę, której pomoże, przygotowując dla niej paczkę.

W Rzeszowie marsz "Szlachetnej Paczki" rozpocznie się o godz. 12:00 przy ul. Grunwaldzkiej a następnie przejdzie ulicami miasta pod Fontannę Multimedialną. Wolontariuszom będą towarzyszyć mażoretki i zawodnicy futbolu amerykańskiego.

W tym roku wsparcie dla wybranej przez siebie rodziny i przygotowanie dla niej PACZKI zapowiedzieli m.in. prezydent Andrzej Duda z małżonką, piłkarze reprezentacji Polski i narodowa drużyna skoczków narciarskich.

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj