Marszałek Ortyl o Kongresie 590
Fot. J.Haas

Z udziałem prezydenta i premier rządu w podrzeszowskiej Jasionce dziś inauguracja Kongresu 590 "Uwalniamy Polski Potencjał". Swój udział zapowiedziało około 3 tys. osób .
Gospodarz wydarzenia - marszałek Podkarpacia Władyslaw Ortyl, powiedzial nam, że spotkanie w Centrum Wystawienniczo Kongresowym jest jedną z najważniejszych imprez gospodarczych w kraju. Podczas szeregu paneli będzie mowa o gospodarce, przedsiębiorczości, innowacjach i nowych technologiach.

Spotkanie z politykami, ekspertami, ludźmi biznesu i finansów, dają możliwość promocji Podkarpacia, ale także wspierania całej polskiej gospodarki - mówił marszałek na naszej antenie.

Kongres 590 bierze swoją nazwę od pierwszych trzech cyfr kodu kreskowego, znajdującego się na wszystkich produktach wytworzonych w Polsce. Polscy przedsiębiorcy przedstawiają więc w Jasionce swoje najnowsze patenty

Kongres otworzą prezydent Andrzej Duda i premier Beata Szydło. Będą także m.in. wicepremierzy Mateusz Morawiecki, Piotr Gliński i Jarosław Gowin.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj