"Celebrytka" na Młodej Scenie Teatralnej Polskiego Radia Rzeszów
fot. Anna Kutrzeba

Spektakl "Celebrytka" Teatru u Julka z Przeworska inauguruje Młodą Scenę Teatralną Polskiego Radia Rzeszów. Młodzi aktorzy opowiedzą historię popularnej w szkole dziewczyny, która w przedmiotowy sposób traktuje swoich rówieśników. Dlaczego Andżelika tak się zachowuje, jakie znaczenie dla tej historii ma jej sytuacja w domu i czy młodzi ludzie na własną rękę mogą coś zrobić z tym problemem? Scenariusz napisała i sztukę wyreżyserowała znana w podkarpackim środowisku teatralnym Agnieszka Wajda, która wprowadzi młodych widzów w świat teatru. Uczniowie - gimnazjaliści i licealiści, którzy przyjechali do naszego studia koncertowego będą mieli także okazję, po spektaklu - który rozpoczyna się właśnie teraz - porozmawiać z pedagogiem.

Nasza Młoda Scena Teatralna ma być miejscem, w którym uczniowie podkarpackich szkół będą prezentować swoje pasje artystyczne. Będzie to też okazja do przedstawienia nauczycieli, którzy poza godzinami swojej pracy angażują się w tego typu przedsięwzięcia. Zainteresowane młode amatorskie grupy teatralne zapraszamy do współpracy.

 

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Artykuły powiązane

2 komentarzy

  • Renata 31 Paź, 2017

    Kochana Jolu szkoda że Cię z nami nie było. Ale myślałaś o nas ęki...
    * komentarz zawiera niedozwoloną treść

  • jola 31 Paź, 2017

    Nasze gwiazdy!!! Brawo!!! Brawo!!! Brawo!!! A jacy fotogeniczni! Aga, Renia, Ania, Patrycja, Kamila, Dorotka, Sławek, Andrzejek, Radki dwa! Jesteście mega!!!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj