Koncert w Polskim Radiu Rzeszów zainaugurował Breakout Days 2017
Fot. Marcin Kalita

Kameralnym koncertem formacji Piotr Nalepa Breakout Tour Symfonicznie rozpoczęła się w czwartek kolejna edycja trzydniowego festiwalu Breakout Days. Jest on poświęcony pamięci pochodzącego z podrzeszowskiego Zgłobnia, Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej.

Inaugurujący imprezę występ odbył się w Studiu Koncertowym im. Tadeusza Nalepy Polskiego Radia Rzeszów. Był on jednocześnie transmitowany na naszej antenie i w Programie III Polskiego Radia. Koncert poprowadzili: Jan Chojnacki, dziennikarz muzyczny radiowej Trójki i Maciej Gnatowski z Polskiego Radia Rzeszów.

Równolegle w Estrada Caffe wystawione zostały zbiory i pamiątki kolekcjonerskie poświęcone twórczości zespołu Breakout, Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. Wystawę będzie można zwiedzić do 16 września.

W piątek w Estrada Caffe o godz. 20:00 odbędzie się koncert rzeszowskiego zespołu Maj, a godzinę później wystąpi Bartek Grzanek.

W sobotę wszyscy gitarzyści będą mieli okazję do wspólnego odegrania jednej z najbardziej znanych piosenek zespołu Breakout i Tadeusza Nalepy "Kiedy byłem małym chłopcem". Wydarzenie "Gramy dla Nalepy" rozpocznie się o godz. 17:00 na ul. 3 Maja, przy pomniku artysty. Breakout Days 2017 zakończy koncert finałowy Piotr Nalepa Breakout Tour Symfonicznie na rzeszowskim Rynku o godz. 18:30. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Artykuły powiązane

 • 15 Lis, 2019
  Wojtek Pilichowski Band
  Wojtek Pilichowski Band
  15 listopada o godzinie 19 w studiu koncertowym Polskiego Radia Rzeszów wystąpi Wojtek Pilichowski Band Wojciech Pilichowski, gitarzysta basowy, kompozytor, nauczyciel....
 • 25 Paź, 2019
  The October Leaves
  The October Leaves
  The October Leaves pochodzą z Rybnika, miasta na Górnym Śląsku, gdzie wśród smogu i spalin rodzą się największe diamenty muzyki...
 • 18 Paź, 2019
  Aga Walczak
  Aga Walczak
  Aga Walczak to raperka i wokalistka pochodząca z Łowiec. Ma na swoim koncie wydaną w 2016 roku epkę "Rzeczy wagi...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj