Student PRz wicemistrzem świata w Super Ball
fot. prz.edu.pl

Student logistyki Politechniki Rzeszowskiej Konrad Dybaś, srebrnym medalistą otwartych mistrzostw świata w Super Ball 2017 w Pradze. Zawodnik z Rzeszowa startował w jednej z konkurencji challenge. Tu zawodnicy mają określoną liczbę prób na wykonanie poszczególnych kombinacji, podczas których rośnie poziom trudności.

Konrad Dybaś doszedł do 13 rundy. O jedną rundę lepszy był jedynie Timur Alekseev z Rosji, który wygrał te konkurencję. Trzecie miejsce zajął Ars Klementev z Rosji. Tuż za podium uplasowali się zawodnicy z Włoch i Brazylii. Znakomity występ studenta logistyki pozwolił mu na zdobycie tytułu Wicemistrza Świata Challenge w Freestyle Footballu. Wczoraj Konrad Dybaś usłyszał gratulacje od władz uczelni.

Dotychczasowe osiągnięcia Konrada Dybasia: mistrzostwo Polski w kategorii stick three (2015 i 2016), pierwsze miejsce w Pucharze Polski - Freestival w Żerkowie w kategorii stick three i challenge (2015), czwarte miejsce w otwartych mistrzostwach świata SuperBall w Libercu w kategorii stick three (2014), pierwsze miejsce na Freestivalu Street Games w Grodzisku Mazowieckim w kategorii stick three (2017).

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj