Jutro (środa) na ulicach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego będzie rozgrywana część V etapu 74. Wyścigu Kolarskiego "Tour de Pologne". Kierowców czeekają spore utrudnienia w ruchu drogowym. Szczegóły poniżej.

W godz. 5:00-23:00 - zamknięta dla ruchu będzie ul. Cieplińskiego i Lisa-Kuli (od ul. Piłsudskiego do Pl. Śreniawitów), na tym odcinku w godz. od 5:00 do 9:00 odbywać się będzie tylko ruch autobusów komunikacji miejskiej.

W godz. 8:00-20:00 - zamknięta będzie ul. Sokoła (od Sobieskiego do Cieplińskiego), a także ul. Pułaskiego (od parkingu ROSiR do ul. Cieplińskiego).

W godz. 11:00-20:00 - autobusy MPK będą kursować ul. Unii Lubelskiej.

Od godz. 13:00 do zakończenia wyścigu z ruchu będą wyłączone drogi powiatowe w miejscowościach Lubenia, Straszydle, Hermanowa, Kielnarowa, Matysówka, w Tyczynie: ul. Szopena, Kopernika, Rynek, Wyzwolenia.

Od godz. 13:00 do zakończenia wyścigu w Rzeszowie z ruchu wyłączone będą ul. Św. Walentego, Św. Rocha, Niepodległości, Kopisto, Podwisłocze, Kwiatkowskiego, Strażacka, Robotnicza, Kiepury - Matysówka. Ruch pojazdów zostanie przywrócony po przejechaniu peletonu.

Oceń ten artykuł
(8 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj