"Miasto Skarbów" to nowa bezpłatna gra edukacyjna, która powstała z myślą o promocji Rzeszowa.

To kolejna propozycja Podkarpackiego Stowarzyszenia dla Aktywnych Rodzin, które stawia sobie za cel integrowanie rodzin, połączone z promocją Podkarpacia. Uczestnicy gry mogą poznać 100 skarbów Rzeszowa: zabytki, pomniki, muzea, mało znane miejsca i osoby. Zadaniem graczy jest kolekcjonowanie kartonowych płytek przedstawiających atrakcje Rzeszowa. Gra "Miasto skarbów" została dofinansowana z budżetu Rzeszowa. Można ją zdobyć już w sierpniu, w konkursach organizowanych przez Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin. Wydrukowanych zostanie 400 egzemplarzy.

Patronem medialnym gry jest Polskie Radio Rzeszów.

Oceń ten artykuł
(8 głosów)
Etykiety

Artykuły powiązane

5 komentarzy

 • Aju 21 Lut, 2018

  Najgorsza gra planszowa w jaka grałem. Fatalna mechanika gry sprawia, że gra jest nie grywalna. Ktoś kto to promuje, wyłożył na to pieniądze powinien odpowiadać za niegospodarność. Można poogladac kafelki i poczytać lakoniczne informacje związane z Rzeszowem. Twórce tej gry powinni na rynku wychłostać za zrażanie do gier planszowych. Sponsora tej produkcji powinna czekać ta sama kara za akceptacje takiej tandety.

 • Zuzzie_L 08 Lut, 2018

  Zagraliśmy w grę u rodziny w święta i na prawdę wciągająca gra. Właśnie przymierzamy się do zakupu jako prezent na urodziny syna. Ale jeszcze chciałam dodać, że bardzo fajny sposób na promocję miasta. Powinno byc więcej takich działań w miastach. Pozdrawiam ze Zgierza

 • Beata 27 Lip, 2017

  kiedy będzie można kupić?

 • anonimowo 27 Lip, 2017

  Zapowiada się bardzo ciekawie. Super pomysł,trzymamy kciuki.

 • Tadam 27 Lip, 2017

  Fantastyczny pomysł. Czekamy!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj