Dyżur telefoniczny jasielskiego ZUS-u
Fot. archiwum

Jak skorzystać ze świadczenia postojowego, kto może liczyć na zwolnienie ze składek i komu przysługuje wsparcie z najnowszej tarczy antykryzysowej? O te i podobne sprawy mogą pytać przedsiębiorcy podczas dyżuru telefonicznego ekspertów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Jaśle.

Na postawie przepisów tzw. Tarczy 6.0. osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą od 30 grudnia 2020 r. złożyć wniosek o jednorazowe dodatkowe świadczenie postojowe oraz o zwolnienie z opłacania składek za listopad 2020 r. Dodatkowo branże mogą skorzystać ze zwolnienia z opłacania składek za lipiec, sierpień i wrzesień ubiegłego roku. Wnioski można złożyć tylko elektronicznie przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS.

Szczegółowe informacje będzie można uzyskać podczas dyżuru ekspertów jasielskiego ZUS-u dziś w godzinach od 10.00 do 12.00 pod numerem telefonu 13 44 379 08.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Etykiety

Artykuły powiązane

 • 14 Sty, 2021
  Budżet Jasła na 2021 r.
  Budżet Jasła na 2021 r.
  W Jaśle przyjęto budżet na 2021 rok. Dochody miasta oszacowano w nim na 190 mln 600 tys – to 1,5...
 • 11 Sty, 2021
  Podtrucie czadem w Jaśle
  Podtrucie czadem w Jaśle
  W Jaśle w jednym z domów jednorodzinnych dwie osoby podtruły sie czadem. Strażacy otrzymali zgłoszenie  po godzinie 16. Kobieta i...
 • 08 Sty, 2021
  Zwolnienie z naliczania składek w kulturze
  Zwolnienie z naliczania składek w kulturze
  Osoby, które wykonują umowy-zlecenia na rzecz szeroko rozumianej kultury mogą złożyć wniosek, by nie potrącać składek z ich wynagrodzeń. Dotyczy...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj