Strażacka Pomoc Św. Mikołaja
Plakat organizatora

Strażacy z OSP w Jelnej i Giedlarowej w powiecie leżajskim organizują już trzecią edycję akcji pt. Strażacka Pomoc Świętego Mikołaja. Jej celem jest zbiórka określonych artykułów, które zostaną przekazane dla Hospicjum Dziecięcego w Rzeszowie. Lista potrzebnych produktów znajduje się na stronie internetowej fundacji. To np. artykuły spożywcze, ale też pampersy, koce, poduszki, ubranka, zabawki oraz środki ochrony osobistej jak maseczki, kombinezony, środki do dezynfekcji.

Akcja Strażacka Pomoc Świętego Mikołaja potrwa do 22 grudnia. Dary można składać w wyznaczonych miejscach m.in. w Leżajsku, Nowej Sarzynie, Giedlarowej i Jelnej. Lista miejsc znajduje się na facebookowych stronach internetowych strażaków z Jelnej i Giedlarowej.

Facebook OSP Giedlarowa: https://www.facebook.com/ospgiedlarowa/

Facebooku OSP Jelna: https://www.facebook.com/OSP.Jelna

W promowanie akcji zaangażowali się między innymi Golec uOrkiestra i Joanna Jędrzejczyk.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • Observator 30 Lis, 2020

    Serdeczne podziękowania i wyrazy uznania dla Strażaków OSP w Jelnej i Gidlarowej koło Leżajska za zainicjowanie i zorganizowanie tak potrzebnej Mikołajowej akcji pomocowej dla Hospicjum Dzicięcego w Rzeszowie. Porządna również promocja przedsięwzięcia. Gratulacje!!!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj