Izabelka walczy o życie
Fot. Na Pomoc Izabeli / facebook

W Przemyślu niezwykłym samozaparciem i determinacją wykazują się rodzice 3-letniej Izabelki. Dziecko urodziło się z zanikającym mózgiem, lekarze twierdzą, że umrze. Izabelka przeszła niedawno sepsę oraz zapalenie płynu mózgowo-rdzeniowego.

Dla rodziców na wagę złota jest każdy uratowany jej dzień życia. Dziecięcy pokój zaadaptowali na salę jakby szpitalną intensywnej terapii. Wyposażyli ją w sprzęt podtrzymujący i ratujący życie między innymi respirator. Pod wrażeniem ich postawy do pomocy włączyli się członkowie Stowarzyszenia Przemyskie Serca. Prowadzą wśród mieszkańców zbiórkę środków higienicznych, Izabelka zużywa duże ilości pampersów, rodzicom potrzebna jest też pomoc finansowa. Zajęci dzieckiem porzucili obowiązki zawodowe.

Fundacja Złotowianka uruchomiła konto na rzecz Izabelki: 25894400030002743020000010. Ważne, by tytuł przelewu brzmiał: 'DAROWIZNA NA RZECZ IZABELA WERONIKA OSIP 0/40".

Datki można również przekazywać poprzez portal pomagam.pl pod adresem https://pomagam.pl/ezai4ovy, a także przez przekazanie przedmiotów na licytacje, z których pieniądze zostaną przekazane rodzicom dziecka – licytacje są prowadzone na grupie facebookowej pod adresem https://www.facebook.com/groups/1960626617384101/.

Profil akcji pomocy znajduje się na facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/Pomoc-dla-Izabelki-2275558196055286.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Etykiety

Artykuły powiązane

 • 21 Sty, 2021
  Wysypisko ubrań pod Przemyślem
  Wysypisko ubrań pod Przemyślem
  Stare ubrania i maskotki zamiast do utylizacji trafiły do lasu pod Przemyślem. Worki są opisane jak np. „żakiety”, „maskotki” co...
 • 20 Sty, 2021
  Kontrola WIOŚ po pożarze w Przemyślu
  Kontrola WIOŚ po pożarze w Przemyślu
  Pracownicy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska kontrolują Zakład Mechaniczno-Biologicznego Przetwarzania Odpadów w Przemyślu. W poniedziałek doszło tam do pożaru. Celem kontroli...
 • 19 Sty, 2021
  Smog w podkarpackich miastach
  Smog w podkarpackich miastach
  Mieszkańcy Niska i Przemyśla mają dziś problem ze smogiem. W tych dwóch miastach indeks jakości powietrza jest zły, przekroczone jest...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj