Jutro kolejny trening nordic walking
Źródło: pixabay.com

W Tarnobrzegu, Rzeszowie oraz Kolbuszowej jutro odbędzie się kolejny trening nordic walking w ramach Akademii Zdrowia Santandera.

To ogólnopolska akcja, której celem jest propagowanie ruchu i zdrowego trybu życia. Zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu, są bezpłatne, może w nich wziąć udział każdy, bez względu na wiek czy poziom kondycji fizycznej. Wystarczy mieć sportowe buty, wygodną odzież oraz kije do nordic walkingu.

Podczas zajęć trenerzy pokażą jaka powinna być prawidłowa postawa podczas chodzenia, podstawowe kroki, a także skorygują błędy.

W Rzeszowie zbiórka jest przy Ośrodku Sportów Wodnych "Marina" przy ul. Żeglarskiej, w Kolbuszowej przy siedzibie Fundacji na rzecz Kultury Fizycznej i Sportu przy ul. Wolskiej, natomiast w Tarnobrzegu przy Zamku Tarnowskich przy ul. Sandomierskiej.

Od maja do czerwca w tych trzech podkarpackich miejscowościach w zajęciach wzięło udział ponad 170 osób, łącznie przemierzyli 865 km. Treningi odbywają się w każdy wtorek i tak będzie do 29 sierpnia.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Polskie Radio Rzeszów

Adres:
Zamkowa 3
35-032 Rzeszów
Telefon:
+48 17 852 15 01
Faks:
+48 17 875 05 03

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Antena: + 48 17 222 22 22

Newsroom: +48 17 875 01 50

Studia terenowe

Ostatnie komentarze

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj