Koncert Wojciecha Bardowskiego – "Tylko Ty..."
Plakat organizatora

Dzisiaj (niedziela 25.10) w Sali Balowej Pałacu Lubomirskich w Przeworsku odbędzie się koncert z najpiękniejszymi piosenkami dwudziestolecia międzywojennego, m.in. „Już nigdy”, „Ta ostatnia niedziela”, czy „Zimny Drań”. Utwory zostaną zaprezentowane w nowych aranżacjach Krzysztofa Jaszczaka. Koncert, który rozpocznie się o 17, upamiętni 105 rocznicę urodzin słynnej śpiewaczki, pochodzącej z Jodłowej koło Dębicy, Barbary Kostrzewskiej. Będzie promował nową płytę Wojciecha Bardowskiego „Tylko Ty…”. Występ można obejrzeć online za pośrednictwem strony internetowej muzeum w Przeworsku www.muzeum.przeworsk.pl

Koncert zorganizowany przez Muzeum w Przeworsku objęła honorowym patronatem Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Starostwo Powiatowe w Przeworsku, Fundacja Kultura z Pasją i Stowarzyszenie Edukacyjne Ziemi Węgrowskiej. Wydarzenie zostało dofinansowane przez Urząd Marszałkowski.

Natomiast tuż po godzinie 19.05 Scena Teatralna Polskiego Radia Rzeszów zaprasza na spektakl słowno – muzyczny PONTYFIKAT JANA PAWŁA II „DAR I TAJEMNICA". Transmisja będzie prowadzona na antenie, stronie internetowej oraz kanale YouTube Polskiego Radia Rzeszów. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć tutaj.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj