Sekcja zwłok mężczyzny z raną postrzałową głowy
Fot. archiwum

W środę ma być przeprowadzona sekcja zwłok 70-letniego mieszkańca Kielc. Jego ciało z raną postrzałową głowy znaleziono w sobotę nad Wisłą w okolicach Glin Wielkich w powiecie mieleckim, o czy pisaliśmy tutaj.

Dziś mielecka prokuratura wszczęła śledztwo mające wyjaśnić okoliczności śmierci mężczyzny. Śledczy zabezpieczyli broń, którą znaleźli przy zwłokach – poinformowała Małgorzata Dobosz-Słąba – zastępca prokuratora rejonowego.

Mężczyzna przebywał wraz z żoną w gospodarstwie agroturystycznym w Górkach w pow. mieleckim. Według relacji właścicielki gospodarstwa małżeństwo w piątek miało udać się nad Wisłę do Glin Wielkich na ryby, gdy nie wróciło na nocleg zgłosiła zaginięcie.

Kilka kilometrów od miejsca znalezienia zwłok mężczyzny, znajdował się samochód małżeństwa. 66-letniej kobiety do tej pory wciąż nie udało się odnaleźć.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Artykuły powiązane

 • 30 Lis, 2020
  Dwukrotne usiłowanie zabójstwa
  Dwukrotne usiłowanie zabójstwa
  Zarzut dwukrotnego usiłowania zabójstwa usłyszał 19-letni Oleksander S. W nocy z czwartku na piątek zranił on dwóch młodych Ukraińców w...
 • 17 Lis, 2020
  Czołgista z zarzutami w areszcie
  Czołgista z zarzutami w areszcie
  Na trzy miesiące do aresztu trafił żołnierz z 1 batalionu czołgów w Żurawicy. Dariusz B. znęcał się nad rodziną i...
 • 15 Paź, 2020
  Psy-zabójcy zostaną uśpione
  Psy-zabójcy zostaną uśpione
  Przemyska prokuratura zdecydowała, że dwa psy, które pogryzły 12-letniego chłopca, zostaną uśpione. Dziecko zmarło w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń. Zwierzęta...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj