Konkurs plastyczny dla całych rodzin
fot. Muzeum Kresów w Lubaczowie

15 września mija termin nadsyłania prac na konkurs plastyczny "Wakacje z Muzeum Kresów." Lubaczowska placówka do jego udziału zachęca całe rodziny.

Do wykonania jest kolaż związany tematycznie z danym eksponatem lub jednym z obiektów Muzeum. Praca powinna oddawać atmosferę towarzyszącą zwiedzaniu ekspozycji, bądź pokazać specyfikę działalności muzeum.

Można też zabawić się w muzealne przebieranki, odtworzyć w warunkach domowych konkretne dzieło sztuki z muzealnej kolekcji.

Wystarczy poszukać odpowiednich materiałów, które pomogą odtworzyć konkretne dzieło sztuki z muzealnej kolekcji, przybrać pozę i się sfotografować. Zdjęcie należy potem zestawić z pierwowzorem i opublikować w mediach społecznościowych. Należy przy tym oznaczyć profil Muzeum Kresów w Lubaczowie. Następnie opatrując hasztagiem: #wakacjezmuzeumkresow, przesłać na adres internetowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Wakacje z muzeum - konkurs”.

Na laureatów czekają nagrody rzeczowe.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Polskie Radio Rzeszów

Adres:
Zamkowa 3
35-032 Rzeszów
Telefon:
+48 17 852 15 01
Faks:
+48 17 875 05 03

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Antena: + 48 17 222 22 22

Newsroom: +48 17 875 01 50

Studia terenowe

Ostatnie komentarze

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj