Biologia molekularna, fizyka kwantowa, tajemnice nanotechnologii - to tylko niektóre z tematów, które zgłębiać będą uzdolnieni uczniowie na sierpniowym obozie naukowym ADAMED SmartUP. Wśród 50 nastolatków z całej Polski jest licealista z Sanoka Ernest Mołczan.

Obóz wyjątkowo zostanie zorganizowany w formie zdalnej, ale o zajęcia będą miały formę teoretyczną, jak i praktyczną. Będzie to możliwe dzięki udostępnieniu uczestnikom materiałów dydaktycznych, pozwalających na wykonanie ćwiczeń i eksperymentów w ich własnych domach. 

Wykłady, warsztaty i konsultacje poprowadzą naukowcy pracujący na co dzień w cenionych instytutach badawczych oraz absolwenci najlepszych polskich i zagranicznych uczelni, m.in. Uniwersytetów w Cambridge i Oksfordzie.

Jesienią z grona uczestników obozu wyłonionych zostanie 10 laureatów programu. Wezmą oni udział w trwających cały rok szkolny konsultacjach edukacyjnych, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb., a najlepsza trójka otrzyma stypendium finansowe ADAMED SmartUP.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • 21 Wrz, 2020
  Sukces przemyskiej Szkoły Tańca AZ
  Sukces przemyskiej Szkoły Tańca AZ
  W przemyskiej Szkole Tańca AZ tańca uczą się dzieci i dorośli, pary i single. Dla wielu celem jest nie tylko...
 • 19 Wrz, 2020
  Ciarko STS Sanok ulega rywalom na wyjeździe
  Ciarko STS Sanok ulega rywalom na wyjeździe
  Hokeiści Ciarko STS Sanok przegrali na wyjeździe z Unią Oświęcim 0:3. Po inauguracyjnej tercji sanoczanie przegrywali 0:1, drugą gospodarze wygrali...
 • 17 Wrz, 2020
  Olimpiada Solidarności
  Olimpiada Solidarności
  21 uczniów z Podkarpacia wzięło udział w finale wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu historycznego „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”. Pisemne zmagania odbyły...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj