Startuje Festiwal Kultury Pogranicza Folkowisko
fot. archiwum

Koncerty, warsztaty, rajdy, "jarmark cudów" - już dzisiaj w Chutorze Gorajec na Roztoczu rozpoczyna się 9 i 1/2 edycja Festiwalu Kultury Pogranicza Folkowisko, który potrwa do niedzieli. Będzie to jeden z nielicznych festiwali w kraju w tym roku, w którym będzie można uczestniczyć realnie.

W ciągu czterech dni na gorajeckiej scenie zaprezentują się m.in. Tęgie Chłopy, Cyrk Deriglasoffa, Muzykanci czy Jacek Hałas. Koncerty: Tadirindum - będziemy transmitować na naszej antenie w piątek o 19:05, a Boleo & Follow The Riddim w sobotę w Dźwiękosferze o 20:30. W Gorajcu będziemy przez cały weekend, nasze relacje m.in. w piątkowych audycjach i sobotnim Radiu Biwak i w Dźwiękosferze.

Dodajmy, że w tym roku miała odbyć się 10, jubileuszowa edycja Folkowiska z hasłem przewodnim "Wehikuł czasu". W związku z sytuacją epidemiologiczną organizatorzy postanowili ograniczyć liczbę wydarzeń i uczestników - każdy będzie musiał złożyć oświadczenie o swoim stanie zdrowia, zanim wejdzie na teren festiwalu. Duża część wydarzeń, w tym większość koncertów będzie można zobaczyć na żywo w Internecie.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj