Przebywający na Podkarpaciu premier Mateusz Morawiecki spotkał się po południu w Rzeszowie z sympatykami Prawa i Sprawiedliwości oraz członkami Ochotniczych Straży Pożarnych.
         

Na spotkaniu w Ogrodach Bernardyńskich szef rządu powiedział, że sukces PiS i zmiany wprowadzane przez rząd umożliwiły zwycięstwo Andrzeja Dudy w poprzednich wyborach prezydenckich.
       

"Bez zwycięstwa Andrzeja Dudy w 2015 roku nie byłoby nas tutaj, ale mam także groźniejszy przekaz - bez zwycięstwa Andrzeja Dudy w roku 2020 nie będzie nas tutaj, nie będziemy mogli dalej reformować państwa" - mówił premier.
         

Jako przykład dobrych skutków współpracy rządu z prezydentem Mateusz Morawiecki przytoczył program 500+ czy tarcze antykryzysowe. Dodał, że tylko do Rzeszowa w ramach programu 500+ wpłynie w tym roku ponad 200 milionów złotych, a na ratowanie miejsc pracy na Podkarpaciu wpłynęło w ciągu ostatnich trzech miesięcy 4,5 miliarda złotych.

Przy urnie liczy się każdy głos - mówił szef rządu, apelując do sympatyków PiS o głosowanie w wyborach i wyjście - jak się wyraził - z "miłej drzemki", które spowodowały pozytywne skutki realizacji programów społecznych.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • 22 Paź, 2020
  Rzeszów będzie współpracował z Grupą Lotos
  Rzeszów będzie współpracował z Grupą Lotos
  Rzeszów będzie współpracował z Grupą Lotos. Chodzi o dostawę wodoru i rozwój infrastruktury związanej z ogniwami paliwowymi. Celem listu intencyjnego...
 • 21 Paź, 2020
  Protest rolników w Rzeszowie
  Protest rolników w Rzeszowie
  Podkarpaccy rolnicy ponownie protestowali przeciwko zapisom ustawy o ochronie zwierząt autorstwa PiS – potocznie nazywanej piątką Kaczyńskiego. Projekt ustawy zakłada m.in....
 • 21 Paź, 2020
  Rzeszów – policja zatrzymała 3 mężczyzn za korupcję
  Rzeszów – policja zatrzymała 3 mężczyzn za korupcję
  Rzeszowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o przestępstwa korupcyjne. Jeden z nich, 31-latek ze Stalowej Woli, powołując się na wpływy...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj