Rafał Trzaskowski skrytykował w Rzeszowie rządowy program Mieszkanie Plus
fot. R. Adamski

Rafał Trzaskowski krytycznie o rządowym programie Mieszkanie Plus. Kandydat na prezydenta z ramienia Koalicji Obywatelskiej spotkał się z dziennikarzami na rzeszowskim Załężu w miejscu, gdzie - wbrew zapowiedziom - nie powstały bloki mieszkalne współfinansowane z tego programu.

Trzaskowski przypomniał, że "rząd PiS-u obiecywał 100 tysięcy mieszkań do końca 2019 roku ". Wyliczył, że - według doniesień prasowych - "oddał niecałe tysiąc czyli niecały jeden procent, które były obiecywane w programie Mieszkanie plus". Polityk zapowiedział dofinansowanie wkładu własnego do kredytu mieszkaniowego dla młodych małżeństw.

Odnosząc się do wysokiego poparcia dla PiS na Podkarpaciu - kandydat Koalicji Obywatelskiej powiedział, że odwiedził wiele miejsc, które określa się potocznie jako "bastiony PiS-u" np. na Podhalu i jak stwierdził - "wszędzie spotykałem ludzi, którzy chcieli rozmawiać o wyzwaniach i nie miałem takiego wrażenia podziału Polski, która głosuje na jedną czy na drugą partię".

 Po południu Rafał Trzaskowski będzie rozmawiał z młodymi wyborcami w kinie "Za rogiem" w Rzeszowie i wystąpi na rzeszowskim Rynku.

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Artykuły powiązane

 • 14 Sie, 2020
  Uprawiali marihuanę nad Sanem
  Uprawiali marihuanę nad Sanem
  Najbliższe miesiące spędzą w areszcie pięciu mężczyzn nielegalnie uprawiających konopie indyjskie. Zostali przyłapani przez policjantów i strażników granicznych okolicach miejscowości Wysock...
 • 14 Sie, 2020
  Kamil Kilian najlepszy w interpretacji piosenek Dżemu
  Kamil Kilian najlepszy w interpretacji piosenek Dżemu
  Kamil Kilian  - 16-latek z Magnuszowic na Opolszczyźnie zwycięzcą konkursu na interpretacje piosenek zespołu Dżem, który organizowaliśmy w ramach Dino...
 • 14 Sie, 2020
  Zmarł 74. zakażony koronawirusem, przybyło 39 przypadków
  Zmarł 74. zakażony koronawirusem, przybyło 39 przypadków
  W Centrum Medycznym w Łańcucie zmarł wczoraj mieszkaniec miasta Przemyśla. To kolejna ofiara koronawirusa na Podkarpaciu. Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował...

3 komentarzy

 • Bea 26 Cze, 2020

  Polacy, kochani Rodacy, niezależnie od wyznawanych poglądów politycznych nie możemy dopuścić do tego, żeby wybory wygrał Trzaskowski, to byłoby piekło. Trzaskowski to miłośnik ideologii LGBT, gender, multikulti nie dopuśćmy do tego, żeby zniszczył Polskę. 28 czerwca to dzień historyczny dla Polski albo wybierzmy Prezydenta Dudę i Polska pozostanie Polską, gdzie każdy ma swoje prawa ale mniejszości nie mogą zastraszać większości albo wybory wygra Trzaskowski i faktycznie zacznie się erozja ale nie PiSu, ale całej Polski. Nienawidzą TVP, która jest niepoprawna politycznie i mówi prawdę bez owojania w bawełnę i dlatego chcą zniszczyć TVP Info, bo ujawnia machloje w Warszawie pod rzadami PO. Lewacki TVN im w tym pomaga, bo zniszczenie TVP to z jednej strony wieksze pole do szerzenia lewackich poprawnych politycznie faktów o 19 bez obawy, że o 19.30 pójdzie kontra ze ze strony wiadomości i pokażą te same fakty w zupełnie innym świetle i okaże się że prawda jest zupełnie inna. Z drugiej strony zniszczenie TVP to dla TVN zniszczenie ogromnej konkurencji i przejęcie lukratywnego rynku reklam. Nie dajcie się oszukać, zastanowcie się sami nad wyborem i nad zagrożeniem jakie niesie Trzaskowski. Prezydent Duda, pomimo hejtu, który w jego stronę spływa ze strony zawistnej PO to tama przed zalewem Polski przed lewackimi ideologiami. Jednolitość kulturowa Polski to nasz największy kapitał, ktorego zazdroszczą nam zachodnie pogrążone w ideologiach i poprawności politycznej kraje. Nie dajmy sobie tego odebrać bo przyszłe pokolenia nam tego nie wybaczą. Nie dla Trzaskowskiego to tak dla Prezydenta Dudy, nie dla promowania de wiacji a tak dla bezpiecznej, silnej gospodarczo Polski. Razem obronimy naszą Polskę.

 • ARt 25 Cze, 2020

  jak nie patrzeć to z tymi mieszkaniami rzeczywiście wyszła klapa. ale za to mamy już pokoje na godziny

 • Observator 24 Cze, 2020

  Jeśli prezydent od warszawskiego szamba krytykuje wszystko jak w tytule, to niech pochwali się co sam dokonał w Warszawie i co zamierza aby zrealizować dane tam obietnice. Tania propaganda i próba robienia wody z mózgu mądrym i rozsądnym ludziom z Podkarpacia. Wody mamy aż nadto bo w nadmiarze leci z góry i słabo mieści się w korytach rzek i zbiornikach.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj