Przemyska Solidarność murem stanęła w obronie dobrego imienia nowego przewodniczącego Rady Miasta Przemyśla - Macieja Kamińskiego atakowanego słownie przez radnych PO i Kukiz'15 oraz przez anonimowych internautów w sieci.

Na konferencji prasowej, z udziałem przedstawicieli kilku organizacji społecznych, potępiono język nienawiści jaki zadomowił się w przemyskim samorządzie po zmianie układu sił.

W opinii obecnej opozycji do przejęcia władzy przez PiS, Regia Civitas i SLD doprowadził radny Maciej Kamiński który na gruncie prywatnym "przeciągnął" na swoją stronę radną niezależną Monikę Różycką, wcześniej radną Kukiz'15. Kamiński twierdzi, że jest oczerniany, a pod jego adresem wysuwane są groźby. Kilka dni temu na konferencji prasowej powiedział, że czuje się zagrożony.

Solidarność zaapelowała dziś do radnych opozycji i jej zwolenników o opamiętanie się i mobilizację do pracy na rzecz miasta.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • Observator 19 Cze, 2020

    Typowe chamskie zachowanie totalnej opozycji na dole- w Przemyślu, ale przykład i SMS-y idą z góry. Sami sieją nienawiść, a zarzucają innym. Brać się do roboty bo problemów w Przemyślu jest wiele, chyba, że rezygnacja z mandatów i kasy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj