W sobotę pożegnamy Marcina Kalitę. Dziś żegna go Natalia Kukulska
Marcin z Natalią Kukulską Fot. Archiwum Marcina Kality

W sobotę o godz. 13 na Cmentarzu Pobito w Rzeszowie rozpocznie  się pogrzeb naszego redakcyjnego kolegi Marcina Kality. Wcześniej (o godz. 11) w Kościele p.w. Świętego Krzyża przy ul 3 Maja odbędzie się msza w jego intencji. 

Marcin zmarł wczoraj rano, po krótkiej chorobie. Miał 45 lat.  W naszej rozgłośni pracował od 4 lat, a w prasie publikował od 1991 r. Zaczynał karierę jako nastolatek. Był autorem wielu wywiadów z aktorami i muzykami.

Dziś w emocjonalnym wpisie na Facebooku żegna go Natalia Kukulska. "Dowiedziałam się dziś o nagłej śmieci zaprzyjaźnionego ze mną i moją rodziną dziennikarza z Rzeszowa Marcina Kality. Wiele lat towarzyszył nam pisząc artykuły i będąc prawdziwym fanem mojej mamy, potem moim... wiedział o nas wiele i posiadał mnóstwo materiałów prasowych i wszystkie wydawnictwa, zbierał je latami. Pamietam gdy jako młody chłopak, jeszcze uczeń przyjeżdżał do nas z plecakiem z wypiekami na policzkach... zaufaliśmy mu i nigdy nie nadwyrężył tego zaufania. Był fajnym, wrażliwym człowiekiem. Profesjonalistą w swoim fachu. Marcinku - znam na górze pewną „wielką damę”, która Cię oprowadzi po nowych przestrzeniach. RIP" - napisała Natalia Kukulska

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj