Inteligentne lustro wyświetlające spersonalizowane reklamy, usługa szkolenia pilotów i modułowa ławka to zwycięscy ósmej edycji konkursu Wzorowe Podkarpackie. Jest on organizowany przez spółkę INNpuls pod patronatem Marszałka Województwa i naszej rozgłośni.

Celem jest wyróżnienie produktów i usług, które powstały z zastosowaniem rozwiązań z zakresu wzornictwa.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną nie było gali konkursu a tylko ogłoszenie wyników - o wygranej decydowało jury wybierające z 13 zgłoszeń.

Nagrodę w kategorii Wzorowy Produkt otrzymała rzeszowska firma WiseGlass za lustra reklamowe - wykorzystujące zaawansowaną technologię w przedmiocie codziennego użytku. Lustro rozpoznaje płeć, wiek i nastrój stojącej przed nim osoby i dobiera do niej wyświetlane na powierzchni reklamy.

W kategorii Wzorowa Usługa wygrała firma RoyalStar z Mielca za innowacyjne szkolenie pilotów z wykorzystaniem różnego typu urządzeń wspierających.

W kategorii Wzorowa Wizja nagrodę otrzymała Kamila Sęk za mebel miejski – modułową ławkę, umożliwiającą ciekawe zorganizowanie przestrzeni. Tu przyznano także wyróżnienie Małgorzacie Wisz za naczynia z ceramiki siwej do kawiarni rzemieślniczych.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj