Nie ma nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu poinformował w porannym komunikacie Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny. To już kolejny dzień bez zachorować na COVID 19 w regionie. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono do tej pory 374 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, większość - bo 301 osób wyzdrowiało. 11 powiatów jest wolnych od koronawirusa.

Odnotowano 34 zgony, ostatnie dwa wczoraj - jeden w niedzielę.

Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przebadano 15 279 próbek.

AKTUALIZACJA godzina 18

Brak nowych zachorowań na COVID 19 na Podkarpaciu - poinformował Wojewódzki Inspektor Sanitarny. Wyzdrowiało 9 kolejnych osób z powiatów: tarnobrzeskiego, kolbuszowskiego, sanockiego i przemyskiego oraz z Rzeszowa. 
 

W naszym regionie z potwierdzoną chorobą hospitalizowanych jest 20 osób,  pod nadzorem pozostają 23 osoby, a ponad 2 i pół  tysiąca poddanych jest kwarantannie. 

Od początku epidemii na Podkarpaciu potwierdzono  374 przypadki zakażenia koronawirusem, 310 osób wyzdrowiało zmarło 34 chorych.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

 • 30 Maj, 2020
  Koronawirus na Podkarpaciu bez zmian
  Koronawirus na Podkarpaciu bez zmian
  Ministerstwo Zdrowia poinformowało o  221 nowych przypadkach koronawirusa, ostatniej doby nie odnotowano żadnego zgonu wśród osób zarażonych. Żadnego nowego przypadku...
 • 30 Maj, 2020
  W górach mokro i ślisko
  W górach mokro i ślisko
  W Bieszczadach i Beskidzie Niskim po ostatnich opadach deszczu trasy górskie są błotniste i śliskie. Dostępny jest już dla turystów...
 • 30 Maj, 2020
  Nadchodzą silne opady deszczu
  Nadchodzą silne opady deszczu
  Instytut meteorologii ostrzega przed możliwością wystąpienia  silnych opadów deszczu. Maja się one pojawić późnym wieczorem w północnej i centralnej części...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj