Online będzie można wziąć udział w Zlocie Pojazdów Zabytkowych w Boguchwale. Taką zmienioną formułę będzie miał Rajd Nocy Muzeów, który w tym roku organizowany jest po raz 15.

Pojazdy zamiast na trasę, wjechały na salę widowiskową Centrum Kultury w Boguchwale. Zwiedzający nie będą mogli pojawić się na miejscu, ale od 19:00 będą mogli oglądać transmisję.

Wśród samochodów biorących udział w Zlocie będą m.in. Chevrolet Touring z 1921 roku, Moskwicz 403, Warszawa M20, czy Saaby 96, w tym jeden w wersji rajdowej.

Organizatorzy przewidzieli rozmowy z właścicielami aut oraz łączenie online z Michałem Wiśniewskim liderem zespołu Ich Troje, który opowie o swojej pasji samochodowej.

Wszystkie informacje na temat Zlotu można znaleźć na stronach facebook'owych Zespołu Rajdowego Hoffman, Centrum Kultury w Boguchwale i gminy Boguchwała.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Etykiety

Artykuły powiązane

 • 30 Maj, 2020
  Koronawirus - kolejni zdrowi
  Koronawirus - kolejni zdrowi
  Jak informuje Podkarpacki Inspektor Sanitarny na terenie województwa  pod nadzorem pozostaje 31 osób,  1636 jest  poddane  kwarantannie, a w izolacji domowej...
 • 30 Maj, 2020
  Koronawirus na Podkarpaciu bez zmian
  Koronawirus na Podkarpaciu bez zmian
  Ministerstwo Zdrowia poinformowało o  221 nowych przypadkach koronawirusa, ostatniej doby nie odnotowano żadnego zgonu wśród osób zarażonych. Żadnego nowego przypadku...
 • 29 Maj, 2020
  Zniesiono kwarantannę w 4 szpitalnych oddziałach w Krośnie
  Zniesiono kwarantannę w 4 szpitalnych oddziałach w Krośnie
  Zniesiona została kwarantanna na czterech oddziałach szpitala wojewódzkiego w Krośnie. Podjęte działania prewencyjne na kardiologii,dermatologii,oddziale paliatywnym i w zakładzie opiekuńczo-leczniczym...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj