Wieczorem rozpoczynają się I Spotkania recytatorów i wywodzących ze słowa - RecytacjON. To dwudniowe przedsięwzięcie w całości odbędzie się w internecie.

Jest to pomysł pasjonatów z Rzeszowa, Warszawy i Poznania, którzy wywodzą się z ruchu recytatorskiego. Sceną dla uczestników będą ich własne mieszkania.

Jak podkreślają pomysłodawcy, w tym przedsięwzięciu nie chodzi o rywalizację, choć osoby, które zechcą zasiąść na wirtualnej widowni, będą mogły wskazać, który uczestnik najbardziej ich wzruszył.

Osoby wyróżnione, otrzymają wirtualne statuetki. Aby obejrzeć dzisiejsze przesłuchania należy przesłać wiadomość pod adres adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jutro obydwa wydarzenia w ramach RecytacjONu będą transmitowane on-line na żywo m.in. na facebookowym profilu Akademii Aktorskiej „Artysta” w Rzeszowie, która objęła patronat nad wydarzeniem.

W programie jest koncert galowy oraz koncert Pauliny Mazepy – wokalistki i kompozytorki, która zaprezentuje swój autorski projekt muzyczny „Zawołaj mnie po imieniu”- są to autorskie kompozycje artystki do tekstów poetki Haliny Poświatowskiej 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Polskie Radio Rzeszów

Adres:
Zamkowa 3
35-032 Rzeszów
Telefon:
+48 17 852 15 01
Faks:
+48 17 875 05 03

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Antena: + 48 17 222 22 22

Newsroom: +48 17 875 01 50

Studia terenowe

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj