Podkarpacka poseł do Parlamentu Europejskiego - Elżbieta Łukacijewska, rozda mieszkańcom Podkarpacie tysiąc maseczek ochronnych. Rozpoczyna akcję "Koperty z maskami, nie z wyborczymi kartami".

Eurodeputowana tłumaczy, że wciąż otrzymuje informacje, że ludzie mają problem z nabyciem maseczek ochronnych. Dlatego nie czekam z założonymi rękami, na początek kupiłam tysiąc maseczek dwuwarstwowych, wielokrotnego użytku. Będziemy je wysyłać do zwykłych obywateli, którzy się do nas zgłoszą - powiedziała Łukacijewska.

Aby otrzymać maseczkę wystarczy zadzwonić do jednego z biur poselskich - w Rzeszowie, Sanoku lub Tarnobrzegu. Można również kontaktować się poprzez portale społecznościowe Facebook lub Twitter - wystarczy napisać komentarz pod wpisem na koncie podkarpackiej przedstawicielki w Brukseli.

Badania laboratoryjnej do tej pory potwierdziły zakażenie koronawirusem u 194 osób z Podkarpacia. 10 osób wyzdrowiało, a 10 zmarło. W całej Polsce liczba zakażonych wzrosła do 5742, a liczba ofiar - do 175.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj