Edukacja online według rymanowskiej fundacji
Zawada Film www.facebook.com/zawadafilm

"Lekcje online" dla dzieci i młodzieży, to nowy projekt edukacyjny, który może okazać się ciekawym uzupełnieniem dla prowadzonych od kilkunastu dni w kraju - lekcji zdalnych. Polega on na tym, że lokalni pedagodzy wcielają się w youtuberów i nagrywają krótkie filmiki edukacyjne dla klas szkoły podstawowej i średniej.

W tym momencie można uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych m.in.: z historii, geografii, fizyki czy biologii, a omawiane tematy to: "Wielka historia z Rymanowem w tle", "Wybrane zjawiska optyczne w przyrodzie", "Działalność wód płynących na przykładzie rzeki Wisłok" czy "Patyczaki to owady".

Dodajmy, że materiału dydaktycznego nie zabraknie i nauczyciele z każdej dziedziny nauki są mile widziani i zaproszeni do współpracy - informuje Fundacja Jaś Wędrowniczek z Rymanowa, która odpowiada za realizację "lekcji online".

Filmy z lekcjami, a jest ich w tym momencie 16, można oglądać na stronie internetowej Fundacji Jaś Wędrowniczek http://fundacjajaswedrowniczek.pl/lekcje-online-dla-dzieci-i-mlodziezy/.,

kanale YouTube https://www.youtube.com/channel/UCISZQFJF4VMN7Rx3Z8_DrJg i profilu Facebook https://www.facebook.com/JasWedrowniczekRymanow.

Docelowo ma ich być 30.

Relacja Andrzeja Sroki

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj