Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc w związku z kolejnymi ograniczeniami m.in. w pracy urzędów podjął decyzję o zwiększeniu do maksimum liczby urzędników, którzy będą wykonywać pracę zdalną – poinformował w czwartek rzecznik prezydenta Rzeszowa Maciej Chłodnicki.


Rzecznik przypomniał, że wszystkie urzędy magistratu pracują bez bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami.


Chłodnicki zaznaczył, że w związku z nowymi obostrzeniami prezydent Rzeszowa zwiększył liczbę urzędników, którzy mają pracować zdalnie. „Oznacza to, że tacy urzędnicy będą wykonywać powierzone im obowiązki z domu przy pomocy telefonu i internetu. Dyrektorzy wydziałów tak muszą zorganizować pracę, aby urząd pracował bez uszczerbku dla klientów” – podkreślił rzecznik.


Chłodnicki powiedział, że jedynie w sytuacjach wyjątkowych można się umówić z urzędnikiem telefonicznie na konkretną godziną i dzień, i wówczas załatwić sprawę.


„Bardzo prosimy wszystkich mieszkańców miasta, aby kontaktowali się z urzędem telefonicznie lub za pośrednictwem internetu. Wszystkie ograniczenia są aktualne aż do odwołania” – podkreślił rzecznik rzeszowskiego magistratu. 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj